Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
SUN SECURE Spray pocket: minder omvangrijk dan een telefoon maar net zo slim, het is de nieuwe Sun Secure zakformaat!
Hoge zonnebescherming SPF 50+.
Baby, kind en volwassene.
Gevoelige zones blootgesteld aan de zon.
Nieuw handig en extra plat formaat, ideaal om altijd en overal bij u te hebben.
Met respect voor de oceanen.
Royaal en gelijkmatig aanbrengen vóór blootstelling. Regelmatig opnieuw aanbrengen om de bescherming te behouden, vooral na zweten, zwemmen of afvegen. Op de handen sprayen alvorens op het gezicht aan te brengen. Vermijd contact met de ogen.
| CNK | 4401576 |
|---|---|
| Organisaties | SVR |
| Merken | SVR |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 83 mm |
| Diepte | 12 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |