Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
SUN SECURE Lait Crépitant: de heruitvinding van zonnemelk in een ultra speelse versie voor jong en oud!
Hoge zonnebescherming SPF 50+ voor lichaam en gezicht.
Frisse melkachtige textuur.
Getest onder dermatologisch toezicht en pediatrische controle.
Droge, niet vette, niet plakkerige finish.
Met respect voor de oceaan.
Baby, kind en volwassene.
5 seconden krachtig schudden met de fles alvorens te vernevelen.
Royaal en gelijkmatig aanbrengen vóór blootstelling. Regelmatig opnieuw aanbrengen om de bescherming te behouden, vooral na zweten, zwemmen of afvegen.
| CNK | 4401550 |
|---|---|
| Organisaties | SVR |
| Merken | SVR |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 174 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |