Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Acne - Roodheid - Vlekken
Voor alle gevoelige huid met acne. Oneffenheden, roodheid, vlekken. Vanaf 10 jaar oud.
Niet-comedogeen.
INGREDIËNTEN: AQUA/WATER, AZELAÏNEZUUR, GLYCERINE, ISOPROPYLALCOHOL, ISOPENTYLDIOL, NIACINAMIDE, ZINKGLUCONAAT, DICAPRYLYLETHER, SALICYLZUUR, PARFUM (GEUR), PENTYLENE GLYCOL, NATRIUMHYDROXIDE, MICROKRISTALLIJNE CELLULOSE, 1,2-HEXAANDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, SPHINGOMONAS FERMENT EXTRACT, CELLULOSE GOM, TOCOFEROL
De ingrediëntenlijst kan mogelijk worden gewijzigd, wij raden u daarom aan de ingrediëntenlijst op het gekochte product te controleren.
Schudden voor gebruik. s Morgens en/of 's avonds aanbrengen op een schoon en droog gezicht. Alleen of als aanvulling op uw dagelijkse huidverzorgingsroutine.
| CNK | 4515342 |
|---|---|
| Organisaties | SVR |
| Merken | SVR |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 109 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |