Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Slip voor dames en heren
Maat = Heupomtrek
28 = 76 cm
30 = 80 cm
32 = 84 cm
34 = 87 cm
36 = 90 cm
38 = 94 cm
40 = 98 cm
42 = 102 cm
44 = 106 cm
46 = 110 cm
48 = 114 cm
50 = 118 cm
52 = 124 cm
54 = 130 cm
56 = 136 cm
58 = 142 cm
60 = 148 cm
Bij zware incontinentie
Sluiting: instapmodel
Kleur: wit
Verpakking: per stuk
100% PVC
| CNK | 2497469 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 106 mm |
| Lengte | 196 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |