Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
PU-schuimverband
matig exsuderende wonden; oppervlakkige wonden; niet-geïnfecteerde wonden; in alle fasen van de wondgenezing, zoals:decubitus- en andere ulcers; split-skin-afnameplekken; postoperatieve wonden
zeer goede wondgenezing dankzij betrouwbaar exsudaatmanagement; uitstekend draagcomfort dankzij de zachte en soepele structuur; eenvoudige beoordeling van het wondexsudaat; bacteriën- en vochtwerend PU-membraan*); behoudt een vochtig wondmilieu en bevordert daarmee de natuurlijke genezing
| CNK | 2975944 |
|---|---|
| Organisaties | Lohmann & rauscher |
| Merken | Lohmann Rauscher |
| Breedte | 170 mm |
| Lengte | 160 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Actieve ingrediënten | geen actieve ingrediënten |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |