Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
De Sunbada SPF 20 Glimmer Formula heeft een middelhoge beschermingsfactor.
Waterresistent Geschikt voor de gevoelige huid: vrij van parabenen en vrij van parfum (m.u.v. de After Sun)
Hydraterend: het bevat stoffen met hydraterende eigenschappen zoals aloe vera, shea butter en zonnebloemzaad extract.
Geen witte waas op de huid: de minerale UV filter is als zeer fijne deeltjes verwerkt, waardoor er geen witte waas op de huid achter blijft.
Eco-friendly: de producten van Sunbada zijn biologisch afbreekbaar en de flacons kunnen gerecycled worden.
Aqua, Octocrylene, Alcohol, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cetearyl Isononanoate, VP/Eicosene Copolymer, Titanium Dioxide (Nano), Mica, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Palmitoyl Dihydroxymethylchromone, Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Butyrospermum Parkii Butter, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tocopherol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Carbomer, Disodium Uridine Phosphate, Ethyl Ferulate, Ethylhexyl Triazone, Ethylhexylglycerin, Helianthus Annuus Seed Oil, Polyglyceryl-5 Trioleate, Silica, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Dimethicone, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 77891
| CNK | 3145372 |
|---|---|
| Organisaties | Novum Pharma |
| Merken | Sunbada |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 208 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |