Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Verrijkte, verzorgende huidcreme met een hoog gehalte aan verzorgende bestanddelen voor de droge tot zeer droge huid. Licht geparfumeerd.
Verzorgende handcreme, voor de droge tot zeer droge huid.
AQUA (WATER), PARAFFINUM LIQUIDUM, GLYCERINE, GLYCERYLSTEARATE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, STEARINEZUUR, CETEARYLALCOHOL, UREUM, KALIUMSTEARATE, CREATINE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, TROPOLONE
Waar te gebruiken: in industriële en voedselverwerkende omgevingen en in de gezondheidszorg, met name waar medewerkers last hebben van een droge of belaste huid
| CNK | 3415965 |
|---|---|
| Organisaties | Deb-Stoko |
| Merken | Stoko |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 147 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |