Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Deze waterbestendige crème heeft een UV beschermingsfactor 30 (volgensCOLIPA norm). Dankzij de UV-A en UV-B filtercombinatie met UV-C reflecterende pigmenten biedt UV 30 een bijzonder hoge bescherming. Bescherming tegen UV belasting door de zon,
| CNK | 3095858 |
|---|---|
| Organisaties | Deb-Stoko |
| Merken | Stoko |
| Breedte | 68 mm |
| Lengte | 150 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |