Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Voor de auto samen met een uitbreiding.
| product | aantal |
|---|---|
| CAMBRIC L LICHT VERBAND CELLO 7cmx5m | 1 |
| CAMBRIC L LICHT VERBAND CELLO 10cmx5m | 1 |
| SENTINA VERBANDSCHAAR 15cm | 1 |
| SENTINA PINCET RECHT 9cm | 1 |
| VLIWAFIX DRUKVERBAND STERIEL T2 -10x6cm | 1 |
| VLIWAFIX DRUKVERBAND STERIEL T4 -10x8cm | 2 |
| DRIEHOEKSVERBAND N/WOVEN WIT 96x96x136cm | 2 |
| POROFIX FIXATIEVERBAND 1,25cmx5m | 1 |
| STELLAPLASTKLEEFPLEISTER 6cmx1m | 1 |
| STELLA 3 STERIEL KOMPRES 7,5x7,5cm 8PLIS | 1 |
| STELLASTIC V ELASTISCHE FIXATIEWINDEL 7cmx4m | 2 |
| BEADEMINGSBALLON | 1 |
| VINYL HANDSCHOENEN, 1 ZAKJE = 1 PAAR | 2 |
| INHOUDSTABEL | 1 |
| CNK | 4379079 |
|---|---|
| Organisaties | Lohmann & rauscher |
| Merken | Lohmann Rauscher |
| Breedte | 177 mm |
| Lengte | 263 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |