Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Voor meer dan 20 industriële arbeiders.
| BESCHRIJVING | AANTAL |
|---|---|
| CAMBRIC L LICHT VERBAND CELLO 5cmx5m | 6 |
| CAMBRIC L LICHT VERBAND CELLO 7cmx5m | 6 |
| SENTINA VERBANDSCHAAR 15cm | 1 |
| SENTINA PINCET RECHT 9cm | 1 |
| VLIWAFIX DRUKVERBAND T2 -10x6cm | 6 |
| VLIWAFIX DRUKVERBAND T4 -10x8cm | 3 |
| DRIEHOEKSVERBAND N/WOVEN WIT 96x96x136cm | 3 |
| POROFIX FIXATIEVERBAND 1,25cmx5m | 3 |
| POROFIX FIXATIEVERBAND 2,5cmx5m | 3 |
| STELLAPLAST KLEEFPLEISTER 6cmx1m | 3 |
| STELLA 1 STERIEL KOMPRES 5x5cm 8PLIS | 1 |
| STELLA 3 STERIEL KOMPRES 7,5x7,5cm 8PLIS | 1 |
| STELLA 5 STERIEL KOMPRES 10x10cm 8PLIS | 1 |
| STELLALINE 5 COMPRESSE STER. NON ADH.10x10cm | 1 |
| STELLASTIC V ELASTISCHE FIXATIEWINDEL 5cmx4m | 2 |
| STELLASTIC V ELASTISCHE FIXATIEWINDEL 7cmx4m | 2 |
| STELLASTIC V ELASTISCHE FIXATIEWINDEL 10cmx4m | 2 |
| TOURNIQUET | 1 |
| BEADEMINGSBALLON | 1 |
| VINYLHANDSCHOENEN 1 ZAKJE = 1 PAAR | 4 |
| ISOTHERMISCH LAKEN 160x210cm | 2 |
| PLASTIEKZAK | 1 |
| INHOUDSTABEL | 1 |
| CNK | 4379046 |
|---|---|
| Organisaties | Lohmann & rauscher |
| Merken | Lohmann Rauscher |
| Breedte | 140 mm |
| Lengte | 214 mm |
| Diepte | 62 mm |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |