Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Voor meer dan 20 industriële arbeiders.
| BESCHRIJVING | AANTAL |
|---|---|
| CAMBRIC L LICHT VERBAND CELLO 5cmx5m | 6 |
| CAMBRIC L LICHT VERBAND CELLO 7cmx5m | 6 |
| SENTINA VERBANDSCHAAR 15cm | 1 |
| VLIWAFIX DRUKVERBAND STERIEL T2 -10x6cm | 6 |
| VLIWAFIX DRUKVERBAND STERIEL T4 -10x8cm | 3 |
| DRIEHOEKSVERBAND N/WOVEN WIT 96x96x136cm | 3 |
| POROFIX FIXATIEVERBAND 1,25cmx5m | 3 |
| POROFIX FIXATIEVERBAND 2,5cmx5m | 3 |
| STELLAPLAST KLEEFPLEISTER 6cmx1m | 3 |
| TOURNIQUET | 1 |
| BEADEMINGSBALLON | 1 |
| VINYLHANDSCHOEN 1 ZAKJE = 1 PAAR | 4 |
| INHOUDSTABEL | 1 |
| CNK | 4379038 |
|---|---|
| Organisaties | Lohmann & rauscher |
| Merken | Lohmann Rauscher |
| Breedte | 177 mm |
| Lengte | 263 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |