Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
diminue le taux de cholestérol, stimule le foie et la bile, dépuratif, en cas de dyslipidémie
Maretak (blad), Kanariezaad (vrucht), Pepermunt (blad), Meidoorn (Bloem), Heermoes, Vuilboom (schors)
Eén builtje 5 à 10 minuten laten trekken in warm water.
| CNK | 1330109 |
|---|---|
| Organisaties | Soria Bel |
| Merken | Soria |
| Breedte | 130 mm |
| Lengte | 90 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |