Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Wat is de CBD olie 30%?
Het is een hydraterende, voedende, verzachtende en antioxidante olie samengesteld uit hennepolie, verrijkt met CBD (2820 mg CBD) en vitamine E, kokosolie en olijfolie.
Waaruit bestaat de CBD olie 30%?
De olie bestaat uit een mix van natuurlijke oliën, ECO vierge olijfolie, vierge hennepzaadolie, natuurlijke kokosolie (MCT), verrijkt met vitamine E en 30% Cannabidiol (CBD) die helpt voor verlichting en welzijn.
Verlichting - Welzijn
Voordelen:
• THC-vrij
• Natuurlijk
• Veganistisch
• Zonder gluten
• Gemaakt door Soria Natural
Cannabidiol (2820 mg CBD), olea europaea (olijf)fruitolie, capryl-/caprinezuurtriglyceride, cannabis sativazaadolie, tocoferol, glycine max (soja)olie
Het wordt aanbevolen om 2 tot 3 druppels op het gewenste gebied aan te brengen.
Uitwendig gebruik.
| CNK | 4667218 |
|---|---|
| Organisaties | Soria Bel |
| Merken | Soria |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |