Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Buiten bereik van kinderen houden. Niet geschikt voor kinderen onder 12 jaar. Indien irritatie optreedt, gebruik beëindigen. Raadpleeg uw tandarts wanneer de symptomen aanhouden. Raadpleeg zo snel mogelijk een (tand)arts als u zwelling van mond of gezicht ervaart. Niet gebruiken als de verpakking bij aankoop is geopend
| CNK | 4758678 |
|---|---|
| Organisaties | Haleon |
| Merken | Sensodyne |
| Breedte | 167 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |