Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Sensodyne Proglasur Daily protection met een unieke, geoptimaliseerde fluoride-formule, versterkt en verhardt de tanden door verzwakt glazuur opnieuw te mineraliseren en diep in de tand door te dringen.
Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Potassium Nitrate, PEG-6, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Xanthan Gum, Sodium Sasscharin, Sodium Fluoride, Titanium Dioxide, Sodium Hydroxide, Limonene, Anise Alcohol. Bevat Natriumfluoride.
Poets 2x per dag en niet vaker dan 3x, slik zo weinig mogelijk door en spuug uit.
| CNK | 4755906 |
|---|---|
| Organisaties | Haleon |
| Merken | Sensodyne |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 175 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |