Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Sensodyne Extra Fresh Gel laat je hele mond fris aanvoelen en beschermt tegen gevoelige tanden.
Sensodyne Extra Fresh Gel combineert een langdurig fris gevoel met de bescherming tegen gevoeligheid en alle voordelen van een gewone fluoridetandpasta.
Gevoelige tanden - Fris gevoel en smaak - bescherming bij gaatjes
Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Potassium Nitrate, Aroma, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Sodium Hydroxide, Limonene, CI 42090
Bevat natriumfluoride (1450 ppm F-)
Niet geschikt voor kinderen onder 12 jaar.
Poets 2x per dag.
| CNK | 4686135 |
|---|---|
| Organisaties | Haleon |
| Merken | Sensodyne |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 168 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |