Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Het brooddeeg is gemaakt van boekweit, gierst en volkorenrijst. Chia en lijnzaad kenmerken de smaak van het brood. Geniet van de enkele sneetjes brood thuis, als tussendoortje of onderweg.
Schar Landbrot Mehrkorn 250g Revogan is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Lactosevrij - Tarwevrij
Het pakket bevat 5 sneetjes brood.
Maïszetmeel, water, zuurdesem (12%) (rijstmeel, water), boekweitmeel (4%), rijstmeel, lijnzaad (3,7%), plantaardige vezels (psyllium), rijstzetmeel, suikerbietensiroop, zonnebloempitten (3,2%), verdikkingsmiddel: hydroxypropylmethylcellulose, cellulose; gist, soja-eiwit, zeezout, zonnebloemolie, gierstmeel (1,5%), volkoren rijstmeel (1,5%), chiazaad (1,3%), appelextract, suiker.
Kan sporen van mosterd bevatten.
| CNK | 3611571 |
|---|---|
| Organisaties | Revogan |
| Merken | Schar |
| Breedte | 129 mm |
| Lengte | 225 mm |
| Diepte | 81 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Dieetbeperkingen | Lactosevrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |