Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
MediSet® Schaar scherp/scherp 11 cm blauwe handgrepen
Voor het knippen van draden, woven of non-woven kompressen, zelfklevend verband of andere producten voor het verzorgen van wonden.
Voor het knippen van draden, woven of non-woven kompressen, zelfklevend verband of andere producten voor het verzorgen van wonden.
Voor het knippen van draden, woven of non-woven kompressen, zelfklevend verband of andere producten voor het verzorgen van wonden.
| CNK | 3187952 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 200 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |