Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Een verzorgende crème, met d-panthenol of provitamine B5 (voor herstel van de huid). Voor een dagelijkse permanente huidverzorging bij bedlegerigen. Voorkomt uitdroging na baden, after sun. Hydrateert, beschermt, verzacht en verfrist de huid (pH 5-7).
Voedt, beschermt, verzacht en verfrist de huid
Voeden, beschermen, verzachten en verfrissen van de huid.
Lactil Actif als NMF, houdt het vocht in de hoornlaag van de huid vast Panthenol draagt bij aan het herstel en opbouw van de huid.
Bisabolol met een ontsmettende en ontstekingsremmende werking.
Parafinneolie: met lage densiteit waardoor de melk minder vettig aanvoelt.
Aqua, Praffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric, Triglyceride, Stearic Acid, Palmitic Acid, Panthenol, Propylene Glycol, triethanolamine, Carbomer, Imidazolidinyl Urea, Parfum, Sodium PCA, Sodium Lactate, Methylparaben, Propylparaben, Bisabolol, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl ionone, Linalol, Fructose, Glycine, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid, Benzyl Benzoate, Sodium Benzoate.
Gelijkmatig aanbrengen en zachtjes inmasseren. Mag meerdere malen per dag gebruikt worden.
Niet op open wonden aanbrengen.
| CNK | 3101672 |
|---|---|
| Organisaties | Pannoc |
| Merken | Pannoc |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 169 mm |
| Diepte | 53 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |