Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Docuspray is een product voor oorhygiëne zonder drijfgas dat de gehoorgang in alle zachtheid reinigt en de vorming van oorsmeerproppen voorkomt.
verzorging van de gehoorgang
Vanaf 30 maanden
2 tot 3 maal per week volstaan voor een optimale verzorging.
| CNK | 3049855 |
|---|---|
| Organisaties | Quies |
| Merken | Quies |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 163 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |