Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Doculyse is een spray die oorsmeer verwijdert en de vorming van oorsmeerproppen voorkomt. De formule met natriumdocusaat (verzachtend middel) lost de oorsmeerprop op en verwijdert hem.
Verwijdert oorsmeerproppen Beschermt de gehoorgang
| CNK | 2544419 |
|---|---|
| Organisaties | Quies |
| Merken | Quies |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 52 mm |
| Diepte | 106 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |