Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
VERZACHTENDE GOMMEN
2 essentiële oliën : akkermunt, eucalyptus globulus. Acaciagom. Plantaardig extract: stevia -> 100% natuurlijke zoetstof, 0 calorie. De verzachtende gommen bestaan uit verzachtende acaciagom, gecombineerd met de essentiële oliën van akkermunt en eucalyptus globulus. Zonder suikers, zonder synthetische zoetstof, natuurlijk gezoet met plantaardig extract van stevia.
3 à 6 gommen per dag gedurende maximum 5 dagen
| CNK | 3426426 |
|---|---|
| Organisaties | Puressentiel Benelux |
| Merken | Puressentiel |
| Breedte | 98 mm |
| Lengte | 128 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 90 |
| Dieetbeperkingen | Suikervrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |