Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Onze oliën zijn afkomstig van Europese industriële hennep, deze bevatten minder dan 0,20% THC. Onze geuroliën zijn bedoeld voor ornamenten en decoratie, het zijn geen medicijnen, noch bedoeld om te genezen of een ziekte te voorkomen. PURE CBD is niet verantwoordelijk voor misbruik van haar producten. Buiten bereik van kinderen houden.
stress, slapeloosheid en chronische pijnen
MCT olie, hemp extract, terpens
| CNK | 4764445 |
|---|---|
| Organisaties | Labocan |
| Merken | Pure CBD |
| Breedte | 27 mm |
| Lengte | 92 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |