Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Fastion Insect poeder is toegelaten voor bestrijding van mieren, mierennesten en kruipende insecten buitenshuis. Het poeder heeft een sterke contactwerking waardoor mieren snel en effectief bestrede, worden.
Voordelen
- Effectief door contactwerking
- Ook tegen andere kruipende insecten
Samenstelling: 0,015% deltamethrin
Optimale gebruiksperiode: januari - december
| CNK | 4108577 |
|---|---|
| Organisaties | SBM Life Science |
| Merken | Protect Home |
| Breedte | 71 mm |
| Lengte | 69 mm |
| Diepte | 195 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 400 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |