Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Reuma
Diabetes
Senioren
Comfort
De volledige drukontlasting rond het ulcus is van primordiaal belang om snelle genezing te bevorderen en te bekomen. De ontlasting kan bekomen worden met een speciale drukontlastende schoen.
| CNK | 2366268 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Podartis |
| Breedte | 345 mm |
| Lengte | 177 mm |
| Diepte | 132 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |