Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Volgt het unieke drinkritme van je baby
De Natuurlijke Zuigreflex-speen geeft alleen melk af als de baby aan het drinken is. Baby's kunnen zelf bepalen hoe snel ze drinken, doorslikken en ademen, zoals aan de borst. Dit maakt het gemakkelijk om borstvoeding te combineren met flesvoeding.
| CNK | 4675492 |
|---|---|
| Organisaties | Bomedys |
| Merken | Avent |
| Breedte | 81 mm |
| Lengte | 208 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 240 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |