Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Perozin is een medisch hulpmiddel dat voorziet in de voordelen van cryotherapie (koude therapie). Perozin is een mild en aangenaam product, gemaakt van ingrediënten van natuurlijke oorsprong en ontwikkeld voor mensen met acute pijn in gewrichten en spierweefsel.
Pijn in gewrichten en spierweefsel
Aqua, Alcohol denat., Menthol, Cetearyl alcohol, Glycerin, Mentha Arvensis, Cetyl Palmitate, Glyceryl Stearate Citrate, Caprylic/capric Triglyceride, Rosemarinus Officinalis, Arnica Montana, Zingiber Officinalis, Tocopheryl Acetate, Octyldodecanol, Carbomer, Sodium Gluconate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Limonene, Linalool, Citral.
| CNK | 2382497 |
|---|---|
| Organisaties | Curasense |
| Merken | Springfield Nutra |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 154 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |