Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Weerstand
Ortis Echinacea+propolis Sol 100ml is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Hydroalcoholisch extract aan 10% van de hele echinacea-plant (Echinacea purpurea (50%), hydroalcoholisch extract aan 10% de propolis (50%). Alcool 60% vol.
| CNK | 1683747 |
|---|---|
| Organisaties | Ortis SPRL |
| Merken | Ortis |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Diepte | 114 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Vegetarisch, Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |