Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Voor lichte bescherming tegen blaaslekkage als je lacht, hoest of niest
Verwacht Respect® voor je lichaam, je gevoelige huid en de aarde.
Een natuurlijke aanvulling op je waardige leven™
Inlegkruisjes voor lichte incontinentie (blaaslekkage).
Vegan
Katoen
| CNK | 4523296 |
|---|---|
| Organisaties | Corman, GSA Healthcare |
| Merken | Organyc |
| Breedte | 86 mm |
| Lengte | 207 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |