Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
--- Bescherming tegen extreme omstandigheden: zon, koud & wind ---
--- Moderne fotostabiele filters ---
--- Intensieve hydratatie ---
--- Met vitamine E ---
--- Voelt soepel aan, smeert gemakkelijk uit ---
| CNK | 3621224 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | oline |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 104 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |