Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Veilige enterale voedingsspuit met Nutrisafe2-aansluiting, ontworpen voor pasgeborenen en kinderen. De Nutrisafe2-aansluiting voldoet aan ISO 80369-1. Daardoor worden onbedoelde verkeerde verbindingen tussen Nutrisafe2-connectoren en andere connectoren met een kleine diameter die bedoeld zijn voor andere klinische toepassingen (veneuze toegang, ledemaatmanchet, urologie, ademhaling... zoals beschreven in ISO80369) beperkt en wordt de juiste toedieningsroute gerespecteerd.
| CNK | 4102901 |
|---|---|
| Organisaties | Vygon NV |
| Merken | Vygon |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 122 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 5 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |