Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Dankzij het ingrediënt piroctone olamine vermindert Neutrogena T/Gel shampoo roos vanaf de eerste toepassing. Je haar wordt perfect gereinigd en straalt van gezondheid. T/Gel ruikt en schuimt aangenaam, heeft geen storende geur en behandelt je roos snel en doeltreffend.
Voor mensen met:
Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Salicylic Acid, Sodium Chloride, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Polyquaternium-22, Piroctone Olamine, Sodium Sulfate, Hexylene Glycol, Dichlorophenyl Imidazoldioxolan, Coconut Acid, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Propylene Glycol, Disodium EDTA, BHT, Tocopheryl Acetate, Sodium Citrate, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Parfum, Geraniol, Citronellol, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, CI 19140, CI 16035, CI 42090.
Als aanvalsbehandeling:
Als onderhoudsbehandeling:
| CNK | 1423797 |
|---|---|
| Organisaties | NV Kenvue Belgium |
| Merken | Neutrogena |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 207 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |