Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Een gelachtige make-upremover met huidvriendelijke kurkuma en micellaire technologie reinigt uw huid effectief en bestrijdt onzuiverheden. Verzacht en balanceert gevoelige huid, voor een soepele en gezond uitziende huid.
Verwijdert waterproof make-up zonder restjes achter te laten.* Olievrije micellaire gelei.
Reiniging voor gevoelige en droge huid.
Reinigt op milde wijze en bestrijdt onzuiverheden.
Ontwikkeld met dermatologen.
Geschikt voor de normale en gevoelige huid.
Verkleurt niet en is niet-comedogeen.
Aqua, Glycerine, Butyleenglycol, Polysorbaat 20, Poloxamer 188, Caprylyl Glycol, Acryrylaten/C10-30 Alkyl Acrylaat Crosspolymeer, Chloorfenesine, Natriumhydroxide, Dinatrium EDTA, Parfum, Curcuma Longa Wortelextract, Fenoxyethanol, BHT [PR-0005867].
Van 16 tot 40 jaar.
Doe de make-up reinigingsgel op een wattenschijfje.
Masseer het zachtjes over het gezicht terwijl u uw ogen gesloten houdt.
Veeg uw gezicht schoon met een wattenschijfje, een cosmetische doek of een tissue.
Spoel indien gewenst de overtollige gel af.
| CNK | 3960317 |
|---|---|
| Organisaties | NV Kenvue Belgium |
| Merken | Neutrogena |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 36 mm |
| Diepte | 148 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |