Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Neoderm Douchegel bevat enkel milde ingrediënten en is ideaal voor dagelijks gebruik door het hele gezin. Dankzij de unieke samenstelling verzorgt deze douchegel de huid en geeft hij een aangenaam en fris gevoel.
Neoderm douchegel is pH huidneutraal en geschikt voor elk huidtype. Hij reinigt de huid zonder uit te drogen.
Aan onze Neoderm Douchegel werd Panthenol toegevoegd, beter bekend als provitamine B5.
Deze heeft een kalmerende en herstellende werking en helpt een droge en geïrriteerde huid kalmeren. Het herstelt de huid, vermindert roodheid, verhoogt de hydratatie en bevordert de celvernieuwing.
Reinigen - Kalmeren
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Parfum, Sodium Cocoamphoacetate, Citric Acid, Panthenol, Lauryl Methyl Gluceth-10 Hydroxypropyldimonium Chloride, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Cl 42051.
Neoderm Douchegel is geschikt voor dagelijks gebruik.
Pomp een kleine hoeveelheid in je handen of washandje en verdeel over heel het lichaam.
Goed naspoelen.
| CNK | 4760906 |
|---|---|
| Organisaties | DB Healthcare |
| Merken | Neoderm |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Diepte | 230 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |