Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Een doeltreffende tandpasta met talrijke pluspunten.
De activiteit van broomchlorofeen werd door een universitaire studie aangetoond; de werking van 0.76% natriummonofluorfosfaat (NaMFP) waarborgt een verhoogde bescherming van het glazuur.
Neo-Spirodent verstevigt het tandvlees, verfrist de mond, verdrijft de slechte adem en verzekert een goede mondhygiëne.
NEO-SPIRODENT tandpasta bezit een specifieke werking en een goede smaak.
De actieve bestanddelen zijn zorgvuldig geselectioneerd.
Verstevigt het tandvlees - Reinigt de tanden - Verfrist de mond - Schakelt een slechte adem uit
Bestemd voor volwassenen.
Aqua, dicalciumfosfaat-dihydraat, glycerine, propyleenglycol, sorbitol, aluminiumhydroxide, siliciumdioxide, natriumlaurylsulfaat, cellulosegom, natriummonofluorfosfaat, menthol, essentiële olie van citroenschil, natriummethylparaben, Eugenia Caryophyllus-bloemolie, allantoïne, broomchloorfen, citroenzuur, mannitol, natriumsaccharine, aluminiumchlorhydraat, Citrus Aurantium Dulcis-schorswas, vloeibare paraffine, eugenol, limoneen.
| CNK | 1158716 |
|---|---|
| Organisaties | Deprophar |
| Merken | Deprophar |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 150 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |