Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
constipatie, harde stoelgang,regurgitaties en krampjes.
Moedermelk is de ideale voeding voor de zuigeling en het is aangeraden om de borstvoeding zo lang mogelijk aan te houden. Raadpleeg uw dokter alvorens de beslissing te nemen om een zuigelingenmelk te gebruiken.
Ingrediënten: lactose, zonnebloemolie met hoog oliezuurgehalte, aardappelzetmeel, galacto-oligosachariden, wei-eiwit isolaat (melk), koolzaadolie met laag erucazuurgehalte, wei-eiwitconcentraat (melk), zonnebloemolie, kaliumfosfaat, calciumcitraat, magnesiumchloride, cholinebitartraat, fructo-oligosachariden, olie van mortierella alpina, olie van de microalg Schizochytrium sp., L-arginine, kaliumchloride, natriumchloride, zuurteregelaar: citroenzuur; vitamines (C, E, niacine, pantotheenzuur, A, B1, B2, B6, foliumzuur, K, D, biotine, B12), L-histidine, L-fenylalanine, taurine, cultuur L. reuteri, inositol, ijzersulfaat, calciumfosfaat, L-carnitine, zinksulfaat, nucleotiden, kopersulfaat, mangaansulfaat, kaliumjodide, natriumselenaat.
allergie voor koemelkeiwitten
| CNK | 4641106 |
|---|---|
| Organisaties | Nestle Belgilux |
| Merken | Nan |
| Breedte | 134 mm |
| Lengte | 169 mm |
| Diepte | 132 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 800 |
| Dieetbeperkingen | Zonder palmolie |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |