Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Caprylic/Capric Triglyceride (gefractioneerde kokosolie), Cocos Nucifera (Kokosolie) Oil, Zinc Oxide, Isoamyl Laurate, Stearyl Heptanoate, Hydrogenated Soy Polyglycerides, Candelilla Cera/ Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Stearyl Caprylate, Polyhydroxystearic Acid, Parfum/Fragrance, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus (Zonnebloemolie) Seed Oil, C15-23 Alkane
| CNK | 4202610 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | Naif |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 171 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |