Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Onze vochtige doekjes zijn samengesteld uit 100% Lyocell, een plantaardige vezel (0% plastic). Ze reinigen doeltreffend en in alle zachtheid het gezicht, de handen en de billetjes, vanaf de geboorte*. Geformuleerd met 99% ingrediënten van natuurlijke oorsprong, ze zijn thuis composteerbaar**. Ze laten de huid zacht, gehydrateerd en geparfumeerd achter met de unieke geur van baby Mustela.
*Baby's die de neonatologie hebben verlaten.
**Gecertificeerd als OK compost HOME.
Reinigen van gezicht, handen en billetjes.
AQUA/WATER/EAU, SODIUM LEVULINATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, POLYGLYCERYL-4 LAURATE/SUCCINATE, PARFUM, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT.
Stap 1
Stap 2
Stap 3
Stap 4
| CNK | 4658688 |
|---|---|
| Organisaties | Expanscience |
| Merken | Mustela |
| Breedte | 114 mm |
| Lengte | 193 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |