Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Voor de verzorging van gevoelige tepels: vóór, tijdens en na de borstvoeding.
- kalmeert en beschermt droge en gebarsten tepels
- herstelt de barrièrefunctie van de huid
- houdt de huid zacht, soepel en gezond
- helpt het natuurlijk vetgehalte van de huid te behouden
- heeft een direct effect
- ideaal voor de droge en gevoelige huid
Tepelkloven
- 100% vegan (in tegenstelling tot producten op basis van Lanoline)
- 100% natuurlijke oorsprong
- 100% veilig (zelfs als de baby wat gel doorslikt)
- met een neutrale smaak en geur
- dermatologisch getest
- zachte textuur, makkelijk aan te brengen (plakt niet aan de huid)
- de gel moet niet verwijderd worden bij het plaatsen van de baby
- aanbevolen door verloskundigen, lactatiekundigen en gynaecologen
- 0% parfum – 0% bewaarmiddelen
Voor optimale bescherming na elke borstvoeding aanbrengen, minimaal 2 keer per dag (voor gewenst effect).
Er zijn geen beperkingen op gebruik of dosering.
| CNK | 4493805 |
|---|---|
| Organisaties | Bomedys |
| Merken | Multi-Mam |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 124 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Dieetbeperkingen | Vegan, Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |