Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Moustimug DEET 50 % is het ultieme wapen tegen vervelende muggen.
Met 50 % DEET biedt het u een zeer effectieve bescherming tegen muggen, ook in tropische gebieden.
Geef muggen en tropische ziekten geen kans en geniet met volle teugen van uw avonturen met Moustimug Tropical Maxx DEET 50 % – uw betrouwbare bondgenoot voor maximale bescherming op alle tropische bestemmingen.
Te gebruiken in gebieden waar een risico bestaat op malaria of andere door insecten overgedragen ziekten.
Gewone muggen - Dengue-muggen - Malariamuggen - Muggen - Teken
| CNK | 4862371 |
|---|---|
| Organisaties | BV Orifarm Healthcare |
| Merken | Moustimug |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Diepte | 145 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |