Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Moskito Guard is een insectenwerende spray voor lichaam en gezicht. Dankzij de unieke combinatie van Saltidine en een waterbestendig bestanddeel biedt het op zeer doeltreffende wijze bescherming tegen bloedzuigende insecten.
Moskito Guard beschermt tegen muggen, teken, vlooien, dazen, wespen en andere overdragers van ziektes zoals Chikungunya, Malaria, Gele Koorts, Dengue, Zika en Lyme.
Voor een effectieve en langdurige bescherming, in zowel gematigde als tropische gebieden.
Aanbevolen door WHO en Tropisch instituut. Minstens even efficiënt, veiliger en aangenamer dan producten op basis van Deet.
Muggen, teken, vlooien, dazen, wespen en andere overdragers van ziektes zoals Chikungunya, Malaria, Gele Koorts, Dengue, Zika en Lyme.
Actieve stof: Saltidine
| CNK | 4894036 |
|---|---|
| Organisaties | Plus Pro Pharma |
| Merken | Moskito Guard |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 94 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |