Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Voor alle gebaren van het toilet en de hygiëne: een organische zeep bestemd voor iedereen en meer in het bijzonder voor de gevoelige huiden, met de rode klei erkend voor zijn zachtheid.
Geen conserveringsmiddelen, geen kleurstoffen,Uitgewerkt met 100% plantaardige grondstoffen
Sodium palmate**,Sodium cocoate**,Aqua,Glycerin**,Parfum(fragrance),Illite,Sodium chloride,Tetrasodium glutamate diacetate,Limonene,Linalool* Ingrediënt van de biologische landbouw ** Verwerkt uit biologische ingrediënten
Voor het lichaam. Extern gebruik
| CNK | 3906633 |
|---|---|
| Organisaties | 2CME (TO SEE ME SPRL) |
| Merken | Ma Provence |
| Breedte | 27 mm |
| Lengte | 95 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |