Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Voor alle gebaren van het toilet en de hygiëne: een biologische zeep bestemd voor iedereen en meer in het bijzonder voor de tere huiden, met de Arganolie erkend voor zijn voordelen.
Geen conserveringsmiddelen, geen kleurstoffen,Uitgewerkt met 100% plantaardige grondstoffen
Sodium palmate**,Sodium cocoate**,Aqua,Glycerin**,Parfum(fragrance),Argania spinosa kernel oil*,Sodium chloride,Tetrasodium glutamate diacetate,Limonene,Citronellol,Eugenol* Ingrediënt van de biologische landbouw ** Verwerkt uit biologische ingrediënten
Voor het lichaam. Extern gebruik
| CNK | 3906666 |
|---|---|
| Organisaties | 2CME (TO SEE ME SPRL) |
| Merken | Ma Provence |
| Breedte | 27 mm |
| Lengte | 95 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |