Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Effaclar K (+) is een verzorgende dagcrème met een combinatie van micro-exfoliërend LHA en Salicylzuur, en een anti-oxiderend complex om de huid meteen glad en vrij van mee-eters te maken. Matterend effect tot 8 uur. Geschikt voor een gemengde tot vette huid met terugkerende zwarte puntjes en een onregelmatige huidtextuur.
Gemengde tot vette huid.
Terugkerende zwarte puntjes, onregelmatige huidtextuur, glimmende zones.
Aqua / Water / Propylene Glycol / Octyldodecanol / Dimethicone / Peg-100 Stearate / Glyceryl Stearate / Salicylic Acid / Ammonium Polyacryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate / Zinc Pca / Sarcosine / Sodium Hydroxide / Silica / Silica Silylate / Perlite / Carnosine / Disodium Edta / Capryloyl Salicylic Acid / Xanthan Gum / Pentylene Glycol / Acrylates / Copolymer / Cetyl Alcohol / Butylene Glycol / Tocopherol / Parfum / Fragrance
s Morgens en/of 's avonds op het hele gezicht aanbrengen.De oogcontour vermijden. Uitstekende make-upbasis
| CNK | 3697703 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 156 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |