Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
CICAPLAST SPRAY B5 is een niet-uitdrogende spray. Het helpt de huidbarrière herstellen en verzacht de huid.
Verzacht en helpt de huidbarrière te herstellen bij volwassenen en kinderen.
AQUA / WATER / EAU • GLYCERIN • PROPANEDIOL • PANTHENOL • PENTYLENE GLYCOL • SODIUM CITRATE • MANNOSE • MADECASSOSIDE • MANGANESE GLUCONATE • SODIUM CHLORIDE • COCO-BETAINE • COPPER GLUCONATE • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE
1 spray in de ochtend en/of avond op de droge huid.
Zonder wrijven of aanraken voor optimale hygiëne. Spray minimaal 15 cm van het gezicht en lichaam. Vermijd het gebied rond de ogen.
| CNK | 4264636 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |