Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Zeer hoge bescherming voor het gezicht en het lichaam.
Gevoelige huid of huid met neiging tot zonneallergie.
Extreme intensiteit van zonnestralen.
XL-PROTECTvoor zeer hoge, brede, fotostabiele UVA/UVB-bescherming.
Optimale SPF 50+ bescherming met hoge UVA-bescherming(strenger dan de Europese normen voor zonneproducten) dankzij het gepatenteerdefiltersysteem Mexoplex® gecombineerd met Thermaal bronwater van La Roche-Posay, dat verzacht en een antioxiderende werking heeft.
Overmatige blootstelling aan de zon is gevaarlijk.
Blijf niet te lang in de zon; zelfs wanneer je een zonnebeschermingsproduct gebruikt, omdat het je niet voor 100% beschermt.
Breng het zonnebeschermingsproduct net voor de blootstelling aan. Dit product kan zowel op natte als droge huid aangebracht worden.
Breng regelmatig opnieuw en rijkelijk aan om de bescherming te behouden, vooral nadat je gezweet of jezelf afgedroogd hebt.
Uitwendig gebruik.
| CNK | 3772548 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 208 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |