Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zeer hoge bescherming in een onzichtbare textuur. De formule is niet vettig en plakt niet. De microdruppeltjes vormen samen een sterke, homogene, niet-migrerende en zeer resistente bescherming.
Een gepatenteerde zonnebrandtechnologie die zeer hoge breedspectrum uv-B-/uv-A-bescherming biedt en beschermt tegen schade door vervuiling en infraroodstraling.
Glycerine hydrateert en bevochtigt de huid na het aanbrengen.
Zonnebescherming SPF50 voor kinderen - UV-A-/UV-B-bescherming + waterbestendig
AQUA / WATER / EAU • ISOPROPYL PALMITATE • ALCOHOL DENAT. • DICAPRYLYL ETHER • BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE • DIISOPROPYL ADIPATE • DIISOPROPYL SEBACATE • ETHYLHEXYL TRIAZONE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • GLYCERIN • PROPANEDIOL • DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE • TRIETHANOLAMINE • TOCOPHEROL • OXIDIZED STARCH ACETATE • PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID • ORYZA SATIVA CERA / RICE BRAN WAX • C12-22 ALKYL ACRYLATE/HYDROXYETHYLACRYLATE COPOLYMER • ACRYLATES COPOLYMER • ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER • CAPRYLYL GLYCOL • DROMETRIZOLE TRISILOXANE • HYDROXYACETOPHENONE • HYDROXYETHYLCELLULOSE • TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE • XANTHAN GUM.
| CNK | 4715751 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 81 mm |
| Lengte | 195 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |