Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zonnespray met een zeer hoge bescherming SPF50+ voor UV-intolerante of zongevoelige huid, dankzij de XL-Protect en de Netlock-technologie.
Aqua /Water / Alcohol Denat. / Homosalate / Ethylhexyl Salicylate / Buthyl Methoxydibenzoylmethane / Styrene/ Acrylates Copolymer / Octocrylene / Diisopropyl Sebacate / Dicaprylyl Carbonate / Ethylhexyl Triazone / Dimeticone / Polyester-5 /Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine / Drometrizole Trisiloxane / Acrylates Copolymer / BHT / Caprylyl Glycol / Disodium Edta / Ethylenedediamine/Stearyl Dimer Dilinoleate Copolymer / Peg-8 Laurate / Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate / Poloxamer 338 / Terephthalylidene / Dicamphor Sulfonic Acid / Tocopherol / Triethanolamine / Parfum / Fragrance
Breng de zonnespray aan net voor blootstelling aan de zon. Breng regelmatig opnieuw en royaal aan om beschermd te blijven, zeker na het zweten, zwemmen of afdrogen.
Voor uitwendig gebruik.
| CNK | 4228185 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 195 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |