Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zonnemelk SPF50+ met zeer hoge bescherming SPF50+ voor een zongevoelige huid of huid met neiging tot zonneallergie. Beschermt de huid tegen vroegtijdige tekenen van huidveroudering en biedt een zeer hoge breedspectrum bescherming. Met een plastic tube die 45% minder plastic gebruikt.
Aqua / Water – Isopropyl Palmitate – Alcohol Denat. – Dicaprypyl Ether – Bis-Ethylhexyloxypehnol Methoxyphenyl Triazine – Diisopropyl Adipate – Diisopropyl Sebacate – Ethylhexyl Triazone – Butyl Methoxydibenzoylmethane – Glycerin – Propanediol – Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate – Triethanolamine – Tocopherol – C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer – Oxidized Starch Acetate – Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid – Oryza Sativa Cera/Rice Bran Wax – Acrylates Copolymer – Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer – Aluminium Hydroxide – Caprylyl Glycol – Drometrizole Trisiloxane – Hydroxyacetophenone – Hydroethylcellulose – Peg-20 – Stearic Acid – Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Disuccinate – Xantham Gum
Vlak voor blootstelling aan de zon het product royaal aanbrengen. Om de bescherming te behouden regelmatig en royaal opnieuw aanbrengen, vooral na het zwemmen, transpireren of afdrogen.
Uitwendig gebruik.
| CNK | 4228318 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 193 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |