Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zonnemelk met hoge bescherming SPF30 voor een zongevoelige huid of huid met neiging tot zonneallergie. Beschermt de huid tegen vroegtijdige tekenen van huidveroudering en biedt een zeer hoge breedspectrum bescherming. Met een plastic tube met 45% minder plastic.
Aqua / Water – Isopropyl Palmitate – Alcohol Denat. – Dicaprylyl Ether – Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine – Diisopropyl Adipate – Diisopropyl Sebacate – Ethylhexyl Triazone – Glycerin – Propanediol – Butylmethoxydibenzoylmethane – Tocopherol – C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer – Oxidized Starch Acetate – Oryza Sativa Cera / Rice Branwax – Acrylates Copolymer – Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer – Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter – Caprylyl Glycol – Citric Acid – Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate – Drometrizole Trisiloxane – Hydroxyacetophenone – Hydroxyethylcellulose – Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid – Triethanolamine – Trisodium Ethylenediamine Disuccinate – Xantham Gum
Vlak voor blootstelling aan de zon het product royaal aanbrengen. Om de bescherming te behouden regelmatig en royaal opnieuw aanbrengen, vooral na het zwemmen, transpireren of afdrogen.
Uitwendig gebruik.
| CNK | 4228326 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 81 mm |
| Lengte | 206 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |